reklamı kapat

POPÜLER

Altered Carbon Joel Kinnaman

Altered Carbon yıldızının yer alacağı, Apple imzalı bilim kurgu dizisi

Altered Carbon dizisinde başrolü üstlenen Joel Kinnaman‘ın yeni dizisi, oyuncuyu bir kez daha bir bilim kurgu hikayesinin tam ortasına götürüyor.

Son olarak Altered Carbon dizisinde başrolde izlediğimiz Joel Kinnaman, bu kez Netflix değil ancak Apple için kamera karşısına geçiyor. Apple’ın yeni bilim kurgu dizisi için anlaşma imzalayan aktör, bu kez bir uzay macerasında yer alacak. Küresel uzay yarışının sonuçlanmadığı bir dünyada geçen hikayede Kinnaman, Edward Baldwin isimli bir karaktere hayat verecek. Baldwin, NASA’nın en önemli astronotlarından biri olarak dizide boy gösterecek. Kinnaman’a dizide Michael Dorman (Patriot) ve Sarah Jones’un (Alcatraz) eşlik edeceği de açıklandı. Dorman ve Jones, Gordo ve Tracy Stevens isimli NASA’nın önemli çiftini canlandıracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gizemli dizi

Netflix’e karşı çevrim içi yayın savaşında elini güçlendirmeye çalışan Apple’ın yeni dizisiyle ilgili ise şimdilik neredeyse hiç bilgi bulunmuyor. Yapımcılığını ve yazarlığını Ronald D. Moore’un üstlendiği yapımım ismi dahi açıklanmamış durumda. Dizinin yaratıcı ekibinde Matt Wolpert ve Ben Nedivi olduğu da biliniyor. Moore’un son projelerinden biri ise Amazon’un Electric Dreams yapımıydı. Kısa serinin yapımcılığını üstlenen Moore’un hayli iyi iş çıkardığını söylemek mümkün. Electric Dreams ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.