reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 8 Plus

Amazon Türkiye mağazasında iPhone fırsatı

12 Eylül’de Apple‘ın yaptığı iPhone zammı öncesi iPhone modellerinden satın alamadıysanız fiyatlardaki 1000 TL’yi aşan güncellemeler planlarınızı iptal etmenize sebep olmuş olabilir. Ancak Amazon Türkiye mağazasında iPhone fiyatları güncellenmemiş gibi görünüyor.

Bu sabah faaliyetlerine başlayan Amazon Türkiye mağazası, şimdilik kısıtlı sayıda da olsa pek çok ürünü kullanıcılarla buluşturuyor. Mağazada dikkat çeken ilk noktalardan biri ise ürün fiyatlarındaki farklılık oluyor. Özellikle 12 Eylül’de gelen iPhone zammıyla beraber fiyatları uçan iPhone modelleri, Amazon’un sitesinde zam öncesine yakın, hatta daha uygun fiyatlarla bulunabiliyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus veya iPhone X almayı planlayanlar için Amazon Türkiye şu an kısıtlı stokla avantajlı fiyatlar sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha uygun fiyatlı

Apple mağazasında iPhone 8 Plus modeli 7.499 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Amazon’da yer alan 64 GB iPhone 8 Plus modeli ise Gümüş rengi 5.034 TL‘ye Uzay Grisi modeli 5.509 TL‘ye, Altın modeli ise 5.614 TL‘ye satılıyor. Stokların hayli kısıtlı olduğunu da ekleyelim. Yine Amazon tarafından satışta olan iPhone SE 32 GB 2.120 TL‘ye alınabilirken, 32 GB iPhone 7 fiyatları ise 3.704 TL‘den başlıyor.

Diğer iPhone modellerini de daha uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Ancak diğer modellerin 3. parti satıcılar tarafından satışta olduğunu ekleyelim. iPhone 8 Plus içinse Amazon Türkiye hala az da olsa stok sunuyor.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs, Xs Max ve XR’nin tanıtımı