reklamı kapat

POPÜLER

Android 12

Android 12 ile indirme bitmeden oyun keyfi geliyor

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Android 12 işletim sistemiyle faydalı bir yenilik geliyor. Bunun arkasında oyun indirme var.

Önümüzdeki aylarda tam çıkışı yapılacak Android 12 işletim sistemiyle kullanıcılar oyunları indirme bitmeden oynamaya başlayabilecek. Bu yenilik spesifik olarak büyük oyunlar için faydalı görünüyor. Bu sayede oyunun tamamı indirilmeden denenebilecek ve sevilmezse indirme durdurulabilecek.

Bu firma tarafından direkt olarak aşağıda gösterilen Google Play Store temelli sistem, Play Asset Delivery destekli oyunlarda görev yapacak. Bu altyapıdaki oyunların geliştiricileri, yükleme bitmeden oyun deneyimi için ekstra bir işlem yapmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 işletim sistemi için büyük çaplı dağıtımların hepsi 2022’de olacak

Google’a göre Android işletim sistemi şu an 3 milyardan cihaza güç veriyor ve yeni sürüm ile bu cihazlar daha da yetenekli hale geliyor.

Ancak biliyorsunuz bu cihazların çok ufak bir kısmı Android 12 güncellemesini alacak. Birçok firma güncelleme durumunu geliştirdi ancak halen eski cihazlar maalesef güncelleme almıyor.

Google ortaya çıkan söylentilere göre yeni akıllı telefonlarına tam beş yıl boyunca güncelleme verecek.

Güncelleme konusunda en iyi firmalardan Samsung ise telefonlarına üç yıl güncelleme veriyor. Bazı Samsung telefonlara ise dört yıl güvenlik güncellemesi verilecek.

İlginizi Çekebilir