reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın beklenen aksesuar ve ürünlerinin çıkışı için önemli bilgiler

Teknoloji devi Apple yeni ürünleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer AirPods 2, ucuz HomePod ve AirPower hakkında yeni bilgiler var.

Barclays araştırmacılarının elde ettiği bilgilere göre merak edilen kablosuz kulaklık AirPods 2, 2019 dördüncü çeyrekte geliyor. Yani oldukça uzun bir süre sonra karşımıza çıkacak cihaz, gürültü engelleme gibi gelişmiş özelliklere sahip olacak deniyor. Kablosuz şarj desteğini taşıyacak sürümün, eskiye oranla daha iyi ergonomi ve ses kalitesi taşıması bekleniyor. Kulaklığın ilk sürümü son zamdan sonra Türkiye’de 999 TL’ye satılıyor. Buna ek olarak 2019’da uygun fiyatlı yeni bir akıllı hoparlör modeli de geliyor. Türkiye’de satılmayan mevcut HomePod‘un altına konumlandırılacak yeni cihaz, daha geniş kitleye hitap edecek deniyor. Daha ufak olacağı tahmin edilen ürünün, ses konusunda abisinin arkasında olacağı iddia ediliyor. Bu arada gelmesi çok uzun zamandır beklenen kablosuz şarj cihazı AirPower‘ın da kesin olarak eylül ayında satışa çıkacağı belirtiliyor. Ürünün 149 ila 199 dolar arasında satılacağı yineleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eylül ayında “2018 iPhone” modelleri geliyor

Baktığımız zaman ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone ise 600-700 dolar seviyesinde raflardaki yerini alıyor. Modellerin iPhone 11, iPhone 11 Plus, iPhone 9 ya da iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone (2018) şeklinde isimlendirilmesi bekleniyor. Almanya merkezli bir kaynağa göreyse telefonlar resmi olarak 12 Eylül tarihinde tanıtılıyor. 14 Eylül tarihinde ise ön siparişe açılacak telefonlar, 21 Eylül tarihinde ise dağıtıma çıkacak deniyor.

İlgili Video

Şirketin en son tableti