reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 3

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 ve sızan ilk bilgiler

Apple’ın son yıllarda satışa sunduğu en çok beğenilen ürünlerinden olan kablosuz kulaklık AirPods, yeni sürümüyle gündemde. Yakında AirPods 3 geliyor.

Apple, biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda popüler kablosuz kulaklık modeli AirPods’un yeni versiyonunu duyurmuş ve bu versiyonda sadece hazne için kablosuz şarj desteği getirmişti. Esas önemli yenilikler ise AirPods 3 ile geliyor. Söylendiği kadarıyla yıl sonunda lanse edilecek model, IP sertifikasıyla suya karşı dayanıklı olacak. Mevcut sürümler yapılan denemelerde gördüğümüz kadarıyla suya karşı oldukça dayanıklı. Ancak yeni sürümde bunu resmileştirecek ve büyük ihtimalle yeni yalıtım önlemleri alacak Apple, mevcut tasarımda da ufak değişikliler yapabilir deniyor. Fakat burada kesinlikle tamamen yeni bir tasarım beklenmiyor. Daha önce söylendiği kadarıyla AirPods 3 çok yüksek ihtimalle gürültü engelleme özelliğine de sahip olacak. Bu gerçekten büyük önem arz ediyor çünkü mevcut sürüm bu konuda oldukça eleştiriliyor. Gürültü engelleme özelliği sayesinde özellikle uçak yolculukları için çok daha iyi bir seçenek haline gelecek model, yeni iç donanım değişiklikleriyle ilk sürümü beğenen milyonlar tarafından merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods 3 önemli bir seçenek olacak

Ancak Apple’dan önümüzdeki dönemde sadece bu kulaklık gelmeyecek. Firmanın bir adet kablosuz kafa üstü kulaklık modeli geliştirdiği de söyleniyor. Esas bu modelin gürültü engelleme konusunda çok iyi olduğu ve premium özellikler taşıdığı söyleniyor. Beats üzerinden birçok kafa üstü kulaklık satan firma, bu sefer kendi adı altında bir çıkış hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Kulaklığı ilk sürümü