reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Apple, iPhone X ailesi oluşturursa nasıl olur? İşte cevabı [Video]

Apple, iPhone X ile yeni bir devrin başlangıcını yaptı. Yapılan açıklamalara göre bu altyapıyı devam ettirecek olan şirket, ilerleyen süreçte bir “X” ailesi oluştursa nasıl olur?

Bunun cevabını vermek isteyen Curved.de internet sitesi, karşımıza iPhone XS ve iPhone XL konseptlerini çıkardı. iPhone X’un üstünde ve altında konumlandırılan bu modeller, çerçevesiz ancak çentikli tasarımı daha büyük ve ufak ekranla karşımıza çıkarıyor. Apple’ın şu an için böyle bir aile oluşturup oluşturmayacağı bilinmiyor ancak yapılan konsept oldukça olası görünüyor. 2018’de 6,5 inç OLED ekranlı bir model çıkarabileceği konuşulan şirketin, bir sürpriz yaparak iPhone SE’nin yenisini tanıtma ihtimali de bulunuyor. Şimdiye kadar hep iPhone SE 2 diye dillendirdiğimiz telefon, hayal edilen iPhone XS ismiyle de kulağa çok güzel geliyor.

Apple iPhone X için bir aile kurar mı?

Elbette yapılan bu çalışma bir konsept ancak Apple’ın X ailesi oluşturma ihtimali gerçekten bulunuyor. Yeni telefonunda Plus modellerden daha büyük bir ekran kullanmasına rağmen büyük elli insanlar daha büyük gövdeli iPhone’lar istiyor. Bu talebi daha önce olduğu gibi geri çevirmeyeceği söylenen şirket, üretim sıkıntılarının da üstesinden geliyor. Yeni yılda iPhone tarafında ürün çeşitliliğini daha da artırması beklenen Apple için üretilmesi olası iPhone XS ve iPhone XL modelleri ürün gamını güncellemek adına mantıklı duruyor.

Video