reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music

Apple Music kullanıcılarını sevindiricek gelişme

Çevrimiçi müzik dünyasının Spotify rakibi en büyük platformu Apple Music, artık sadece uygulamalar üzerinde çalışmıyor. Sonunda web sürümü de gelmiş durumda.

Apple Music, 27 Haziran itibariyle toplam 60 milyon ücretli aboneye ulaşmıştı. Biliyorsunuz Spotify gibi reklam destekli ücretsiz paketi bulunmayan Music, buna rağmen Apple kullanıcıları arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Genel olarak beğenilen servis, artık birçok kişi tarafından uzun süredir talep edilen müzik dinlenebilen bir “web” sürümüne de sahip. Henüz “beta” aşamasında olan buradan ulaşabileceğiniz internet sitesi, oldukça sade bir arayüze sahip ve müzikler yanında video kliplere de erişim sunuyor. Bu sayfayı hazırlaması tam 4 yıl süren Apple, sonunda henüz beta da olsa bir adım atarak sevindiriyor. Global olarak herkese açılan yani Türkiye’de de kullanılabilen sayfa, müzik keyfini internet tarayıcının olduğu her bilgisayara getiriyor. Türkiye fiyatı aylık 13,99 TL olan servis, aylık 20.99 TL‘lik bir aile ile aylık 8,99 TL‘lik öğrenci paketlerini de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Music rakibi Spotify kaç aboneye sahip?

Spotify’ın dünya çapındaki “ücretli” abone sayısı en son duyduğumuz kadarıyla 100 milyonu geride bıraktı. Ücretsiz aboneler ile beraber toplam 217 milyon abone sayısına ulaşan platform, şu an toplamda 230 milyona yaklaşmıştır diye düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın yeni akıllı telefon modeli