reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple Watch beklenen Spotify desteğine kavuşuyor

Geçtiğimiz eylül ayında Spotify‘ın Apple Watch desteğiyle ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı. Akıllı saat kullanıcılarının akıllı telefonlarında yanlarında olmasa bile Spotify kullanabileceği belirtilmişti.

Bugünden itibaren bu destek Apple Watch kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Bazı akıllı saat kullanıcıları saatlerinde Spotify ile ilgili mesaj aldıklarını belirtiyor. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar iPhone’larına ihtiyaç duymadan akıllı saatlerindeki Wi-Fi veya hücresel şebeke desteğiyle müzik dinleyebiliyor. Spotify’da ne yazık ki bir arama özelliği olmasa da kullanıcılar çalma listelerinde Siri aracılığıyla sevdikleri müzikleri direkt saatleri üzerinden oynatabiliyor. Dijital asistan, belirli şarkıları ve albümleri çalabiliyor ve belirli sanatçıların çalışmalarına ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor

Geçtiğimiz nisan ayında Spotify, Siri desteğini saat kullanıcıları için sunmuştu. Türkçe dil desteğine de sahip olan Siri sayesinde watchOS 6 ve üstü sürüme sahip akıllı saat kullanıcıları uygulamayı sesli olarak da kullanmaya başlamıştı. Hey Siri desteği yardımıyla kullanıcılar uygulamaya hızlı bir şekilde ulaşmıştı. Apple Watch’un önümüzdeki günlerde sunacağı yenilikleri de merakla bekliyoruz. Uygulamalara gelen destek sayesinde akıllı saat çok daha gelişmiş özellikleri kullanıcılara sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu