reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 4 Pro satın almayı düşünenlere indirim fırsatı

Huawei P40 Pro modeliyle birlikte Huawei Band 4 Pro modelinin fiyatı da düştü. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan aktivite bilekliği dahili GPS özelliğiyle geliyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihazda 240 x 120 piksel çözünürlüklü 0,95 inç boyutunda bir ekran yer alıyor. Cihazda ivmeölçer ve jireskop sensörleri dışında optik kalp atış hızı sensörü ve kızılötesi aşınma sensörü de mevcut.

Huawei Band 2 Pro’da 100 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Huawei’nin belirttiğine göre Huawei Band 4 Pro, 12 güne varan bir pil ömrü vadediyor. Pek tabii bu durum sürekli uyku takibi yeteneği etkin olmadığında gerçekleşiyor. Uyku takibi her gün açıkken ve fitness özellikleri sıkça kullanılıyorsa kullanım süresi düşüyor. SpO2 özelliği sayesinde kandaki oksijen seviyesi tespit edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 Pro uyku takibi özelliği de sunuyor

Huawei TrueSleep 2.0 adı verilen özellik de uyku kalitesini analiz etmeye yardımcı oluyor. Bunun için uyku sırasında kalp atış hızını takip eden özellik daha konforlu bir uyku yaşanmasına olanak sağlıyor. Yüzme, koşu ve bisiklet olmak üzere toplamda 11 farklı spor kategorisinde analiz yapabilen Band 4 Pro, veriler doğrultusunda kullanıcılara önerilerde bulunabiliyor. Bu sayede verimi artırarak istenen hedefe daha hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu