reklamı kapat

POPÜLER

2021 Jeep Cherokee Freedom Edition

Arazide “özgürlük” vurgusu; 2021 Jeep Cherokee Freedom Edition

Tasarım detaylarıyla fark yaratan 2021 Jeep Cherokee Freedom Edition, iki farklı altyapı seçeneğiyle meraklılarını bekliyor.

2021 yılının nispeten daha yavaş hareket eden isimlerinden birisi olan Jeep cephesinden sezonun ilk gösterimleri gelmeye başladı. Ailenin giriş seviyesi üyelerinden Cherokee’yi içerisine alan son gelişmede kullanıcılara özgürlük vurgusu yapılan yeni bir versiyon karşımıza çıkarılıyor. Yeni model yılı için hayata geçirilen ilk projelerden birisi olma özelliğini de taşıyan 2021 Jeep Cherokee Freedom Edition, zirve donanım paketi üzerine ufak dokunuşların bir araya getirilmesiyle yollara inecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Jeep Cherokee Freedom Edition için öne çıkanlar

Latitude donanım paketi baz alınarak geliştirilen Freedom Edition bu vesileyle zengin özellikleri üzerinde taşıyacak. Versiyonu ailenin diğer üyelerinden ayıracak tasarım dinamiklerinin başında askeri havayı beraberinde getiren kamuflaj rengi olacak. Bununla birlikte siyah renk olarak tercih edilen 18 inçlik jantlar ve yine versiyona özel olarak gelen mat siyah ön ızgara da dikkat çeken noktalar arasında. Kullanıcılar yeşil rengin dışında siyah, gri ve beyaz gibi ana renkleri de bu versiyonda seçebilecek. Kokpit bölümünde de benzer kaplama detaylarının kullanıldığını görüyoruz. Freedom Edition’ın motor bölümünde ise standart olarak 2,4 litrelik dört silindirli motor geliyor. Araç bu sayede 180 beygir güç ve 234 Nm’lik tork değerlerine sahip. 4×2 ve 4×4 olarak satın alınabilecek olan modelin başlagıç fiyatı 27.705 dolar olacak. 4×4 seçenek içinse bu rakam 29.205 dolar.

İlgili video