reklamı kapat

POPÜLER

Asus

Asus V272

Asus

Asus V272

Asus

Asus V272

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus’tan “hepsi bir arada bilgisayar” ailesine şık tasarımlı iki yeni üye

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Asus, hepsi bir arada bilgisayar ailesini unutmuyor. CES 2018‘de bu aileye iki yeni üye ekleyen firma, pazarda sadece Apple ile iMac‘in olmadığını bir kez daha hatırlatıyor.

Asus‘un yeni hepsi bir arada modelleri V272 ve V222 model isimlerine sahip. Tüm teknik detayları açıklanmayan sistemlerden üstte yer alan V272, 27 inç bir IPS ekran üzerine kuruluyor. iMac’den farklı olarak bu ekranı dokunmatik olan cihaz, ince çerçeveler üzerine kurulu şık bir tasarıma sahip. Kasası gerçekten oldukça modern olan cihaz, gücünü 8. jenerasyon Intel Core i7 işlemciden alıyor. Bünyesinde NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı yer alan bilgisayar, bakıldığı zaman oyun değil genel kullanıma hitap ediyor. Ancak yine de düşük sistem isteyen çok oyunculu yapımları rahatlıkla oynatılabileceği belirtiliyor. Ekranı sRGB’nin yüzde 100‘ünü karşılayan sistem, 178 derece görüş açısıyla esnek bir kullanım sunuyor. İnce çerçeveleri nedeniyle kamerası alta yerleştirilen bilgisayar, aynı zamanda Sonic Master ses sistemiyle karşımıza çıkıyor. Bu sistem harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus

Asus V222

Asus’tan bir de V222 modeli geldi

Abisi V272 ile aynı tasarımı kullanan V222, 22 inç boyutunda bir 1080p ekran kullanıyor. İnce çerçeveleriyle gerçekten oldukça şık görünen hepsi bir arada bilgisayar, yine Sonic Master ses sistemiyle geliyor. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan bilgisayarın diğer teknik detayları bilinmiyor ancak gerçekten çok dar alanı olanlara hitap ediyor. Sistemlerin fiyatları hakkında da henüz bir açıklama yapılmıyor ancak satışlarına ilk çeyrek içerisinde başlanıyor.