reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminde kullanılmayan zaman yolculuğu kostümü

Avengers Endgame filminde zaman yolculuğu yapan kahramanlarımız bunun için özel bir kostüm kullanmıştı. Ortaya çıkan yeni görsellerle bu kostümün aslında çok farklı olabileceğini görünüyoruz.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in en büyük kırılma noktası kahramanlarımızın zaman yolculuğunun gerçekten mümkün olduğunu keşfetmesiydi. Tony Stark‘ın hesaplamalarıyla ve Ant-Man‘in kuantum evreni bilgisiyle geçmişe gidip sonsuzluk taşlarını ele geçirmek mümkün oldu. Fakat bu yolculuk için tüm kahramanlarımızın özel bir kostüme sahip olması gerekiyordu. Marvel stüdyolarının önceki açıklamaları sayesinde biliyoruz ki, kuantum kostümü olarak adlandırılan bu kıyafetler gerçek değildi. Ekibin çekimlere kadar bu kostümü tamamlaması mümkün olmamıştı. Bu sebeple zaman yolculuğu sahnelerindeki kostümler görsel efektler yardımıyla filme eklendi. Ancak bu kuantum kostümünün tasarımı filmde gördüğümüzden farklı olabilirdi.

Alternatif Avengers Endgame kostümleri

Marvel stüdyolarının görsel tasarım departmanının başındaki Ryan Meinerding tasarlanan alternatif kostümleri kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu kostümlerin rengi siyah ve gri ağırlıklı. Ayrıca kırmızı detaylar görüyoruz. Kahramanlarımızın kolundaki Avengers logosu bu kırmızı detaylardan biri. Kostümün bu hali çok daha karanlık ve havalı görünüyor. Marvel stüdyolarının neden bu versiyon yerine açık renk olan tasarımı tercih ettiği ise bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri

İLGİLİ HABERLER