reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame final savaşından çıkartılan anlar

Avengers Endgame filminin büyük heyecan uyandıran son savaş sahnesinden çıkartılan ilgi çekici sahnelerin olduğu ortaya çıktı. Peki bu anlarda neler yaşanıyordu?

Russo kardeşler tarafından yönetilen Avengers Endgame’e dair detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Filmden çıkartılan sahneler, değiştirilen senaryolar ve filmdeki sahneler üzerine yapılan yorumlar aylardır son bulmuyor. Yapılan onca açıklamaya bir yenisi daha eklendi. Bu seferki enteresan bilgi Guardians of the Galaxy’nin yıldızı Sean Gunn‘dan geldi. Kraglin karakterine hayat veren oyuncu Avengers Endgame’de rol aldığını, hatta son savaş sahnesinde yeri olduğunu ancak gökyüzündeki savaş sahnesinin sonradan kesildiğini açıkladı.

Avengers Endgame son savaşı

“Size neler çektiğimizi söyleyebilirim. Son savaş sahnesinden bazı sahneler haklı sebeplerle çıkartıldı. Normalde gökyüzünde de oldukça büyük bir mücadele veriliyordu ve hikaye sebebiyle bu anları kesmek istememiştik. Kraglin, Yondu’dan kalan Yaka okunu kullanıyordu. Bunlar hala yaşanmış gibi düşünüyorum. Geri kalanlar üzerine spekülasyon yapmak mümkün.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame filminin  üç saatten uzun süresini göz önünde bulundurunca çıkartılan pek çok sahne olması artık şaşırtıcı gelmiyor. Zaten kesilen sahnelere dair detayları da sık sık duyuyoruz. Bazılarını izledik bile. Fakat filmin finalindeki büyük savaş sahnesinin ilgi çekici bir bir kısmının çıkartılmış olmasını enteresan bulduk. Görünen o ki yönetmenler süreyi olabildiğince kısa tutmak için elinden gelen her şeyi yapmış.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı