reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’un gerçek yıldızı ortaya çıktı

Herkesin konuştuğu, gündemden düşmek bilmeyen Avengers Infinity War bu sefer enteresan bir detayla karşımıza çıkıyor. 60’dan fazla süper kahramanın göründüğü filmde asıl kahraman kimdi diye hiç merak ettiniz mi? Filmin süresine bakılırsa sonuç çok açık!

Aslına bakarsanız bahsedeceğimiz sonuç daha önce Avengers Infinity War’un senaristleri ve yönetmenleri tarafından dile getirilmişti. Kısacası bu filmin ana karakteri süper kahramanlar değil, Thanos olacak denmişti. Senelerdir Marvel Sinematik Evreni’nde ucundan bucağından gördüğümüz Dev Titan sonunda bize tanıtıldı. Bunun için de fazlasıyla zamana ihtiyaç duyuldu. IMDb‘nin verilerine bakılırsa Thanos, 29 dakikalık ekran süresiyle filmin tartışmasız yıldızı. Onun en yakın rakibi ise 19 buçuk dakika ile Gamora. Üçüncü sırada ise Marvel Sinematik Evreni’nin en başından beri büyük rol üstlenen Tony Stark‘ı görüyoruz. Ona da 18 dakika ayrılmış durumda. Listenin geri kalanı ise şöyle ilerliyor:

Thor – 14 dakika
Doctor Strange – 11 dakika
Star-Lord -10 dakika
Vision – 9 dakika
Scarlet Witch – 9 dakika
Bruce Banner – 8 dakika
Spider-Man – 7 dakika
Captain America – 6 dakika
Rocket – 6 dakika
Black Widow – 5 dakika
Mantis – 4. dakika
Black Order üyeleri ayrı ayrı – 4 dakika
Black Panther – 3 dakika
Loki – 3 dakika

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin de gördüğünüz gibi film neredeyse Thanos’un biyografisine dönüşmüş durumda. Hiçbir kahraman da onunla boy ölçüşecek süreye sahip değil.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı