reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Chris Hemsworth’ten heyecan yaratan Avengers 4 açıklaması

Avengers Infinity War gösterime başladığı günden bu yana Avengers 4’ü merak ediyor, filme dair her detayı konuşuyoruz. Heyecan bu kadar fazla olunca yapılan her açıklama da büyük ilgi görüyor. Bu açıklamalardan sonuncusu Thor‘a hayat veren Chris Hemsworth’ten geldi.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War, Marvel Sinematik Evreni‘nde izlediğimiz en karanlık hikayelerden biriydi. Senaryoda alınan riskler fazlasıyla dikkat çekti. Ortaya çıkan sonuç da büyük takdir toplamayı başardı. Bu başarı da filmin gişe hasılatına oldukça net bir şekilde yansıyor. Tüm yaşananlarından ardından hepimiz Avengers 4‘te işler nasıl toparlanacak diye merak ediyoruz. Uzun zamandır Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan Chris Hemsworth ise dördüncü filmin övmeye doyamıyor. İzleyicileri inanılmaz bir hikayenin beklediğini şu sözlerle ifade ediyor:

“Eğer Avengers Infinity War’a şaşırdıysanız ikinci film bambaşka sebeplerden ötürü şok edici olacak. İki filmin senaryosunu ilk okuduğumda aklım başımdan gitti. Ancak bu ekip bu kadar fazla karakteri başarılı bir şekilde idare edip, hepsine ayrı ayrı sahne verip, bunları karmaşadan uzak şekilde yapabilirdi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz ki Avengers 4 oluşturulan bu beklentiyi karşılamayı başarır. Aksi halde Avengers Infinity War‘un başarısı da bir anlamda çöpe gitmiş olacak.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı