reklamı kapat

POPÜLER

2022 Honda Civic Hatchback

Biraz ritim vakti; 2022 Honda Civic Hatchback için ilk resmi aksesuarlar göründü

Tanıtımıyla birlikte tasarımı merkezinde tutkunlarını ikiye bölen 2022 Honda Civic Hatchback, orijinal aksesuarlarıyla sportif genlerini pekiştirecek.

Geride bıraktığımız hafta içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen on birinci nesil Civic Hatcback ile birlikte ailenin tasarım tartışmaları da yeni boyut kazandı. Tıpkı yeni Golf’te olduğu gibi ilk önce eski nesliyle karşılaştırılan Civic ailesi için okurlarımızın büyük çoğunluğunda bir bölünme gözlemledik. Bu bölünme Sedan sonrası HB için de ateşli şekilde devam ediyor. Dış dünyada da önceki nesline göre daha sıkıcı olarak görüldüğüne dair yorumların yapıldığı yeni Civic ailesini somut olarak görmeden yorum yapmak şüphesiz acımasızlık olacak. Marka tarafı ise Type R’ın beşiği niteliğinde olan bu versiyon için yayınladığı resmi aksesuar listesiyle, var olan potansiyele bir anlamda işaret gönderiyor. 2022 Honda Civic Hatchback için gösterimi yapılan ilk özelleştirme seçenekleriyle birlikte sakinleyen tasarım dinamiklerini daha çekici kılmak mümkün olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Honda Civic Hatchback resmi aksesuarlarından ilk parçalar

Honda Civic, Türkiye yollarında gördüğümüz gibi dış pazarlarda da en çık modifiye edilen otomobillerden birisi. Özellikle ufak bir difüzör ve gövde eklemeleriyle üst seviyeye çıkarılan çizgiler, resmi parçalarla da benzer bir potansiyel barındırıyor. Japonya merkezli olarak gösterilen aksesuarlarda; 18 inçlik alüminyum jant seti, ön lip, ayna kapakları ve arka spoiler gibi ayırt edici parçalar ön olanda. İç tarafta ise aydınlatılmış “Civic” yazılı kapı eşikleri ve doğrudan yere yansıtılan yine Civic yazısı da kullanıcıların araç ile olan bağlılığını artırmada öne çıkacak. Hala sakin olarak değerlendirebileceğimiz bu parçaların bir üst noktalarını da kısa sürede bağımsız geliştiriler tarafında göreceğimizi de belirtmeden geçmeyelim. Avrupa’ya sadece hibrit olarak ithal edilecek olan yeni Civic HB ile ilgili merak ettiğiniz detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Yeni nesil HR-V tasarımı detaylandı