reklamı kapat

POPÜLER

Brooklyn Nine Nine

Brooklyn Nine Nine Season 6. sezondan Zor Ölüm göndermeli tanıtım [Video]

Televizyonun en başarılı komedi dizilerinden Brooklyn Nine Nine yakında altıncı sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan tanıtım ise Zor Ölüm serisine selam çakıyor.

Hatırlarsanız Brooklyn Nine Nine geçtiğimiz aylarda üzücü bir gelişmeyle gündeme gelmişti. Dizinin beş sezondur ekrana geldiği FOX, iptal kararını açıklamıştı. Fakat bu durum çok uzun sürmedi. Hayranların büyük ilgisi doğrultusunda altıncı sezon onayı NBC kanalından geldi. Böylece dizi için yeni bir dönem başlıyor da diyebiliriz. Bu güzel gelişmenin ardından Gina Linetti ile karşımıza çıkan Chelsea Peretti‘nin diziden ayrılacağı belli oldu. Brooklyn Nine Nine’ın yaratıcısı Dan Goor ise bu karaktere iki bölümlük güzel bir hikaye akışıyla veda edileceğini açıkladı. Bu ayrılığın ardından Hitchcock (Dirk Blocker) ve Skully (Joel McKinnon Miller) gibi geri planda kalan karakterlerin ekran süresinin artması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanal değişikliğinin ardından NBC yayınladığı tanıtımlarla yüzümüzü güldürüyor. Altıncı sezon için hazırlanan yeni tanıtımda Jake Peralta’yı John McClane tarzı bir polis olarak görüyoruz. Jake en sevdiği film olan Zor Ölüm’e özeniyor ve hazırlanan reklam filminde bu şekilde boy göstermek istiyor. Elbette işler istediği gibi gitmiyor. Brooklyn Nine Nine altıncı sezon bölümleriyle 10 Ocak‘tan itibaren ekrana gelecek. Paylaşılan keyifli tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.