reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Redmi amiral gemisi

Bütçe dostu Xiaomi Redmi amiral gemisinden ilk video [İzle]

Xiaomi alt markası Redmi imzalı ilk amiral gemisi için bir video sızdırıldı. Bu video model hakkında önemli bilgiler veriyor.

Redmi’nin başındaki isim Lu Weibing, dün bir açıklama yapmış ve Redmi imzalı ilk amiral gemisinin kesin olarak masada bulunduğunu ve aktif olarak geliştirildiği belirtmişti.  İşte bu model için beklenmedik bir video ortaya çıktı. Telefonu gözler önüne seren direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, eğer sahte değilse modele ilk bakışı attırıyor. Buna göre telefonda bir çentik değil ekrana entegre ön kamera bulunuyor. Rakiplerden farklı olarak kamerayı sağa ya da sola değil tam ortaya yerleştiren firma, burada ilginç bir tercih yapmış durumda. Çerçeveleri pazardaki rakipleri kadar ince olmayan telefon, parmak izi sensörünü ise ekranında değil arkasında taşıyor. Arkasında üçlü kamera kurulumu var gibi duran cihaz, gücünü kesin olarak 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Diğer modeller gibi ilk amiral gemisini de uygun fiyata sunacak firmanın, çıkışı 2019 içerisinde kesin olarak yapacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Redmi imzalı bir amiral gemisi ile oldukça ses getirebilir

Çünkü artık bütçe dostu modeller kullanıcıların ilgisini çok daha fazla oranda çekiyor. Pocophone F1 ile bu konuda yapabildiklerini gösteren ve kullanıcıların ilgisini ölçen firma, şu an birçok farklı model üzerinde çalışıyor. Bunlar arasında bir katlanabilir telefon modeli de yer alıyor.