reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel sonunda kostümüyle boy gösterdi

Marvel’ın sır gibi saklanan projesi Captain Marvel yeni gelişmelerle gündeme geliyor. Başrolü üstlenen Brie Larson sonunda kostümle görüntülendi. Fakat filmde göreceğimiz kostümün renklerindeki farklılık fazlasıyla dikkat çekici.

Bildiğiniz gibi Marvel ilk kadın süper kahraman fimine Captain Marvel ile imza atmaya hazırlanıyor. Fakat bu projeye dair detaylar özenli bir şekilde gizleniyor. Carol Danvers rolünü Brie Larson’ın üstleneceğini biliyoruz. Ona Ben Mendelsohn ve Samuel L. Jackson gibi isimler de eşlik edecek. Bunun dışında filmin 90’larda geçeceği yani geçmişe dönmemize vesile olacağı söyleniyor. Fakat resmi özet paylaşılmadığı için bu bilginin kesinliğinden emin değiliz.

Renk değişimi

Tüm bu belirsizliğin ardından sonunda Brie Larson kostümüyle boy gösterdi. Normalde Captain Marvel’ın kıyafetinde kırmızı ve mavi renkler göze çarpıyor. Bu iki rengin bir araya geldiği noktada ise kocaman bir yıldız bulunuyor. Fakat fotoğraflarda kırmızı yerine yeşil rengin yer aldığını görüyoruz. Bu değişikliğin nedeni ise bilinmiyor. Öte yandan gördüğümüz kostümün son hali olmayabilir. Şimdiye kadar Iron Man ve Captain America gibi pek çok kahraman kostüm değişikliğine gitti. Aynısı Captain Marvel için de söz konusu olabilir.

Son olarak hatırlatalım, Captain Marvel filmini 8 Mart 2019‘da seyredebileceğiz. O zamana kadar kostümün asıl halini görme fırsatı yakalacağımıza eminiz.