reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel 2

Brie Larson’ın açıklamasındaki Captain Marvel 2 belirsizliği

Marvel stüdyolarının ilerleyen yıllarda Captain Marvel 2 ile karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Ancak bunun ne zaman olacağını serinin başrolü olan Brie Larson bile bilmiyor gibi görünüyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazında yer alacak projeler San Diego Comic Con döneminde belli oldu. Fakat duyurulan işler arasında Captain Marvel 2’nin adını görmedik. Yine de ilk filmin elde ettiği başarıyı düşününce hikayenin devam edeceğine kesin gözüyle bakıyoruz diyebiliriz. Bu noktada serinin başrolünü üstlenen Brie Larson‘ın daha fazla bilgi sahibi olacağını düşünüyorduk. Fakat başarılı oyuncu Captain Marvel 2’nin çekim tarihini bilip bilmediği sorulduğunda şöyle cevap verdi:

Captain Marvel 2 planları belli değil

“Hayır, aslına bakarsanız bir sonraki projemin ne olacağını bilmiyorum. Bu da benim için çok heyecan verici. Hayatımın nasıl değişeceğine dair bir fikrim yok. Bu senenin büyük bir kısmında Avengers Endgame’in tanıtımı için basın turundaydım. Senenin son yarısında ise kendime odaklanma ve işim dışında bir şeyler yapma şansı buluyorum. Bu biraz kuluçka dönemindeymişim gibi hissettiriyor. Bir yandan proje geliştirip bir yandan kendimi geliştiriyorum. Kendi kendime ‘Artık 30 yaşıma geliyorum ve çok çalışıyorum. Bir şeyleri değiştirip benim için ideal düzeni bulmalıyım. Kim olduğumu anlamalıyım. Ne yönde büyümek istediğimi keşfetmeliyim’ diye düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu nokrada iki ihtimal gündeme geliyor. Ya Brie Larson gerçekten süreçten habersiz. Ya da Marvel stüdyolarının planlarını ortaya çıkartmamak adına bilmiyormuş gibi davranıyor. Açıkçası ikincisi daha yüksel ihtimal.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı