reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 2
Vivo NEX 2

Çift ekranlı gizemli model Vivo NEX 2 nasıl görünecek?

Son günlerde sık sık gündeme gelen Vivo NEX 2, gizemli modeller arasında yer alıyor. Peki henüz tam olarak sızdırılmayan model nasıl görünecek?

Bunun cevabını Ben Geskin veriyor. Sızıntılardan telefon konseptleri hazırlayan tasarımcı, en olası haliyle Vivo NEX 2 modelini karşımıza getiriyor. Şimdiye kadar ortaya çıkanlardan hazırlanan bu konsept, elbette yüzde 100 doğrudur diyemiyoruz. Ancak bu tasarım oldukça gerçekçi bir noktada yer alıyor. Arkasında ekran olduğu için ön kamerası olmayan telefon, bu açıdan inanılmaz ince çerçeveler ile yolda bulunuyor. Üçlü kamera sistemi üzerine kurulan Vivo NEX 2, önünde 6,4 inç Full HD+ OLED bir ekran taşıyor deniyor. Modelin arkasında ışıklı bir bölüm ekleyen firma, bunun sadece görsellik ya da bildirimler için kullanacak gibi görünüyor. Çiftli ekran yapısıyla Nubia X‘in karşısına çıkacak model, gerçekten dikkat çekecek gibi görünüyor.

Vivo NEX 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Vivo NEX 2 hakkında teknik olarak neler biliyoruz?

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden alacağı söylenen ancak Snapdragon 855 (8150) ile geleceği tahmin edilen telefon, TOF sensörüne de sahip olacak deniyor. Bu TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni modellerden Honor 10 Lite