reklamı kapat

POPÜLER

Çılgınlık sınır tanımıyor; Volkswagen Touran tekneye dönüştü

31 Aralık 2018

Kendisinden uzun süredir haber almadığımız Volkswagen Touran, İngiltere sınırları içerisinde hayal bile edemeyeceğimiz bir projenin merkezinde karşımıza çıktı.

Bir dönemin en popüler sınıfı olan MPV’de Volkswagen’i başarıyla temsil eden Touran, gündeme gelme konusunda pek fazla örnekle karşımıza çıkmaz. 2000’li yılların ilk dönemi içerisinde başlayan macerasında Hızlı ve Öfkeli serisinde bile iz bırakmayı başaran Touran, yurt dışında kameralara yakalanan bir görüntü üzerinden gözleri üzerine çekmeyi başardı. iledoffard isimli bir kullanıcı tarafından Reddit’te paylaşılan görselde turistik amaç için kullanılan bir botun parçası olarak su üzerinde karşımıza çıkan araç, aklımızdan kolay kolay silinmeyecek bir senaryonun içerisinde.


Detaylar şaşırtıyor

İngiltere sınırları içerisinde yer alan Grand Union kanalında kameralara yakalanan bu ilginç birliktelikte, botun kapalı bölümü için Touran’ın kullanıldığını görüyoruz. Gövdenin bütünüyle yerleştirilerek bota entegre edildiği çalışmanın hiç sırıtmadığını söylersek çok da yanlış olmaz. Lastik ve kokpit gibi tüm parçaların operasyon kapsamında çıkarılmış olması da dikkatimizi çeken noktalar arasında. İlgi çekme konusunda hiç zorluk çekmeyecek olan bu keyifli “modifikasyon” önümüzdeki süreçte bölgedeki diğer tekne sahiplerine de ilham olabilir. Siz de düşüncelerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Volkswagen I.D. HB