reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T1

Elektrikli Volkswagen T1 projesi bu kez resmi departmandan geliyor; işte ilk detaylar

Almanya’da gerçekleştirilecek tanıtım etkiliğiyle dönüşümüne tanıklık edeceğimiz elektrikli Volkswagen T1 projesi şimdide heyecan yarattı.

Elektrik geleceğini ID adını verdiği ürün gamı üzerinden kullanıcılarla buluşturmaya başlayan Volkswagen, bu zamana kadar karşımıza oldukça zengin bir konsept yelpazesi çıkarttı. Sedan, SUV ve binek gibi her sınıfın geleceğini temsil eden bir üyeyi barındıran bu yelpaze içerisinde en çok ilgi çekeninse Buzz olduğunu söylemeye bile gerek yok. İkonik T1’in yeni nesli olarak nitelendirebileceğimiz konsepti 5 yıllık plan içerisinde üretime geçirmeye hazırlanan markayı beklemek istemeyenler içinse bağımsız dönüşümler sunuldu. Bağımsız ekipler tarafından merkeze alınan elektrikli Volkswagen T1 dönüşümleri bu kez doğrudan markanın ticari araç departmanı üzerinden gerçeğe dönüştürülecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Volkswagen T1 projesi mart ayında sahneye çıkarılacak

Bugün tek karelik görseli üzerinden ilk detayları paylaşılan projeyle ilgili herhangi bir rakamsal verinin varlığından söz etmek şu anda mümkün değil. e-Bulli olarak isimlendirilen ve 1966 model yıllı Samba konseptinin merkeze aldığı değişim içerisinde sadece motorun modernleştirilme sürecine tanıklık etmeyeceğiz. LED ışıklandırma grupları ve kokpit bölümü de yine modernizasyondan nasibini alacak gibi görünüyor. Ahşap dokunuşlar da geçmişe selam gönderileceğini belirtmeden geçmeyelim. 25 Mart’ta tanıtılması beklenen projenin tanıtımım gününe kadar yeni görselleriyle karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu