reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’de herkesin gözünden kaçan sürpriz

Uzun bir bekleyişin ardından izleyici karşısına çıkan Deadpool 2‘de pek çok sürpriz yer alıyordu. Aniden ortaya çıkan ünlü isimler yüzümüzü güldürmeyi ve bizleri şaşırtmayı başarmıştı. Fakat görünen o ki filmde kimsenin fark etmediği bir sürpriz daha yer alıyordu!


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Deadpool 2 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Deadpool 2’nin başlangıcında ailesi katledilen Cable geçmişi değiştirmeye karar veriyordu. Terminatör’ü andıran bir şekilde günümüzü gelen kahramanımız kendini ıssız bir yerde buluyordu. Burada iki Amerikalının kamyonetlerinin arkasına oturup sohbet ettiğini görüyorduk. Kişisel temizlikle alakalı bu sohbet Cable’ın hangi yılda olduklarını sormasıyla bölünüyordu. Ardından kahramanımız onları devre dışı bırakıp araçlarına el koyuyordu. İşte bu sahnede kişisel temizliği oldukça detaylı şekilde anlatan kişi aslında hiç de yabancı değilmiş!

Deadpool 2’den paylaşılan detaylara bakılırsa bu karaktere Matt Damon hayat veriyordu! Sessiz kalmayı tercih eden ikinci karakteri ise Alan Tudyk canlandırıyordu. İkili karakterleri için tanınmaz hale geldiğinden kimse bu sürprizi fark edemedi fakat ikilinin adı filmin sonunda kendine yer buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üstelik bu Matt Damon’ın son zamanlardaki tek sürprizi değil. Tecrübeli oyuncu kısa bir süre önce de Thor Ragnarok’ta ufacık bir sahneyle karşımıza çıkmış ve bizleri şaşırtmıştı.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2’den Marvel’a gönderme videosu