reklamı kapat

POPÜLER

celine dion deadpool

Deadpool, Celine Dion ile sahneye çıkıyor!

Deadpool’un beyaz perdeye dönmesine oldukça kısa bir zaman kala yeni filmi tanıtım çalışmaları hızlandı. Deadpool 2’nin film müzikleri arasında yer alacak bir parça gün yüzüne çıktı. Bu şarkının klibinde şımarık kahramanımız ve Celine Dion’u birlikte sahne alırken görüyoruz.

Avengers Infinity War rüzgarının dinmeye başlamasıyla birlikte Deadpool 2’nin tanıtım çalışmaları atak yapmaya başladı. İki hafta sonra gösterime başlayacak filmin müziği seyircilerle paylaşıldı. Celine Dion’un seslendirdiği parçanın adı ise Ashes. Klip boyunca ünlü şarkıcıyı ve haylaz kahramanımız önce ayrı ayrı, sonra bir arada sahnede görüyoruz. Oldukça yavaş bir ritmi olan şarkının sözlerinden çok Deadpool’un topuklu ayakkabılarla dans ediyor olması dikkat çekiyor. Klibin sonunda ise kahramanımız  bir kez daha karakterini ortaya koyuyor. Celine Dion’dan daha kötü bir performans sergilemesini istiyor. “Bu Deadpool 2, Titanik değil!” diyerek beklentilerini ortaya koyuyor. Bunun üzerine ünlü şarkıcı ona Spider-Man diye seslenerek sahneden iniyor. O ise kapanışı “Keşke NSYNC’in çağırsaydım” diyerek yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unutmadan hatırlatalım, uzun bir bekleyişin ardından gelen devam filmi 18 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Haberde bahsettiğimiz müzik klibini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deadpool 2 müzik videosu