reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Dev isimden dev hamle; en az 14 yeni Samsung akıllı telefon için hazır olun

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, gelen bilgilere göre 2019 yılında da ürün gamını büyütmeye devam etmek istiyor.

Amiral gemilerinin fiyatları inanılmaz yüksek bir seviyede seyrediyor. Ayrıca artık Xiaomi, Huawei, Oppo, Meiuzu ve Nokia gibi isimler uygun fiyatlı üst düzey orta seviye modeller ile karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca alanın en büyük ismi olan Samsung‘un satışları ve gelirleri düşüyor. Doğal olarak firma bunu hiç istemiyor. Firma özellikle Çin pazarında ciddi şekilde kan kaybediyor. İşte bunu değiştirmek isteyen teknoloji devi, 2019’da sadece Çin’e özel 14 farklı akıllı telefon tanıtacak haberiyle gündemde bulunuyor. Yeni yılda karşımıza Galaxy S, Galaxy A, Galaxy M (Galaxy J serisinin yerini alacak) ve Galaxy Note serisi modeller ile çıkacak firmanın, düşüşü tersine çevirmek istediği açıkça görülüyor. Çin’e özel 14 akıllı telefon içerisinde amiral gemilerinin olmadığı söylenirken, firma ayrıca Galaxy F üzerinde de çalışıyor. Firmanın ve sektörün ilk katlanabilir akıllı telefon modeli olacak Galaxy F, 2019’un en önemli modelleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, gelecek için büyük planlar yapıyor

2018’de de karşımıza birçok akıllı telefon çıkaran ve çıkarmaya devam eden firma, artık pazarlara özel çözümlere daha çok önem veriyor. Burada yüksek nüfus sayıları nedeniyle Çin ve Hindistan başı çekerken, 2019 akıllı telefon dünyası için yine oldukça yoğun geçecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni bilgisayar modellerinden