reklamı kapat

POPÜLER

Evde Tek Başına

Disney+’tan şaşırtan Evde Tek Başına hamlesi

90’lı yılların en keyifli serilerinden biri olan Evde Tek Başına Disney+ ile birlikte geri dönüyor. Bu hamle serinin büyük hayranlarını bile şaşırttı.

Bildiğiniz gibi Disney stüdyoları satışa çıkartılan 20th Century Fox‘un yeni sahibi oldu. 71 milyar dolarlık anlaşmanın ardından Fox’a ait her şey artık Disney’e geçti. Bu hamlenin dikkat çekmesinin en önemli sebebi ise X-Men, Fantastic Four, Deadpool ve Wolverine gibi karakterlerin Marvel stüdyolarına geri dönüşü olmuştu. Fakat yapılan sözleşme çok daha büyük ve tahmin ettiğimizden çok daha fazla alanı kapsıyor. Bu sözleşmenin ardından iki stüdyo birleşti, pek çok kişi işten çıkartıldı. Fox’a ait stüdyolar artık Disney tarafından kullanılıyor. Üstüne Fox’un ünlü serilerinin tamamı artık Disney’e ait. Bunlardan biri de Evde Tek Başına’ydı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evde Tek Başına geri dönüyor

Orijinal ismi Home Alone olan seri 90’larda vizyona girip büyük ilgi görmüştü. Hatta bizlerin televizyonda sık sık karşılaştığı yapımlardan biriydi. Artık Disney bünyesine katılan bu serinin Disney+ projesi olarak geri döneceği ortaya çıktı. Disney stüdyoları CEO’su Bob Iger bu seriye kendi yorumlarını katmaya hazırlandıklarını ilan etti. Ancak geliştirilen projeye dair hiçbir detay açıklanmadı. Seri başa sarılıp yeni bir oyuncuyla mı anlatılacak, yine aynı ailenin çocuklarından birini göreceğimiz bir devam filmi mi çekilecek bilmiyoruz. Fakat bunun bir Disney+ projesi olması karşımıza bir televizyon yapımı çıkacağını düşünmemize neden oluyor.