reklamı kapat

POPÜLER

DJI Air 2S drone

DJI Air 2S drone detaylandı; ilk inceleme videosu çıktı

DJI, çok yakında ürün gamına bir drone modeli daha dahil edecek. İşte bu model DJI Air 2S için tüm detaylar netlik kazanmış durumda.

Resmi olarak 15 Nisan tarihinde tanıtılacak DJI Air 2S için artık lansmana çok da gerek kalmamış durumda.

Katlanabilir yapısıyla her zaman taşınabilecek bir seçenek olan Air 2S, bünyesinde artık kesin olarak 20 megapiksellik 1 inç kamera taşıyor.

Bu kamera ile model 30 fps 5.4K video çekebiliyor. 4K üstü böyle bir çözünürlük, hem kalite hem de görüntü sabitleme açısından büyük bir fayda sağlıyor. 60 fps için çözünürlüğün 4K’ya çekilmesi gerekiyor.

Firmanın yüksek hıza çıkabilen FPV drone modeli için hazırladığı başlık ile uyumlu olacağı da söylenen Air 2S, resmi kayıtlarda da görüldüğü üzere 3.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil elbette değiştirilebiliyor.

Toplam ağırlığının 600 gram olduğu aktarılan DJI Air 2S, ADS-B özelliğine sahip yani gerçek hava trafiğiyle kaza yaşama ihtimali bulunmuyor. 10-bit renk desteği olan ürün, üzerinde birçok kaza önleme sensörü de barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Air 2S kaça satılacak henüz sızdırılmış değil

31 dakikalık maksimum uçuş süresi açıklanan drone’un genel kullanıcı kitlesine hitap ettiği için çok pahalı olması beklenmiyor.

Bu arada ürün için ilk inceleme tarzı video da çıkmış durumda. Drone’u daha tanıtılmadan elde etmeyi başaran kişi, yukarıdaki videoda kötü de olsa ilk bilgileri veriyor.