reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange doğum günü sihirbazı olursa [Video]

Marvel‘in yeni çizgi roman uyarlaması Doctor Strange‘in tanıtım çalışmaları devam ediyor. Bu süreç kapsamında filmin başrol oyuncusu Benedict Cumberbatch, Jimmy Kimmel Live programına konuk oldu ve keyifli bir skeçte rol aldı.

Kasım ayında vizyona girecek olan film Doktor Stephen Strange‘in hikayesini anlatıyor. Cerrah olarak ün salan Strange, geçirdiği bir kazanın ardından ellerini eskisi gibi kullanamıyor. İyileşebilmek için her yolu denerken The Ancient One ile tanışıyor. Onun sayesinde alternatif boyutları ve büyülü yepyeni bir dünyayı keşfediyor.

Jimmy Kimmel‘ın hazırladığı skeçte Doctor Strange çocukların doğum gününde eğlenceli aktiviteler yapmak için tutuluyor. Durumun farkında olmayan Strange etrafta bir sorun olduğunu zannederek çözmeye çabalıyor. Çocuklar için orada olduğunu anlayınca işinin ufak numaralar yapmak olmadığını anlatmaya ve uzaklaşmaya çalışıyor. Saatlik ücreti öğreninceyse fikrini değiştiriyor. Ancak ufaklıkları idare edebilmesinin tek yolu onları biraz korkutmak ve uzaklaştırmak oluyor.

Cumberbatch’in yanı sıra Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen, Michael Stuhlbarg ve Tilda Swinton gibi isimlerin rol aldığı film 4 Kasım‘da vizyona girecek. Paylaşılan keyifli skecin videosunu haberin başında bulabilirsiniz.

YORUMLAR