reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange nasıl bitmeliydi? [Video]

Hikayesi Marvel tarafından sinemaya uyarlanan Doctor Strange geçtiğimiz senenin en beğenilen işleri arasında yer alıyor. Şimdi heyecan uyandıran bu yapım için de “Nasıl bitmeliydi?” videosu hazırlandı.

Birçoğumuzun artık yakından tanıdığı üzere How It Should Have Ended uzun bir süredir YouTube üzerinden popüler filmlerin finallerine dair farklı varsayımlarda bulunuyor. Nasıl bitmeliydi konsepti üzerinden ilerleyerek oldukça başarılı ve keyifli videolara imza atıyor. Bu seride sıra sonunda geçtiğimiz kasım ayında vizyona giren Doctor Strange‘e geldi.

Yönetmen koltuğunda Scott Derrickson’ın oturduğu filmin başrolünde ise Benedict Cumberbatch yer almıştı. Ona Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen, Michael Stuhlbarg ve Tilda Swinton gibi isimler eşlik etti. Hazırlanan keyifli videoda filmdeki karakterlerin büyük bir kısmı yer alıyor. Stephen Strange araba kullanırken telefonda konuşmayarak ellerini kurtarmayı başarıyor. Kullanılan silahların değiştirilmesiyle işler karmakarışık bir hal almadan sonlandırılabiliyor ancak Dormammu son dakikada fikrini değiştirerek her şeyi mahvediyor. Doctor Strange zamanı geri alarak birçok problemi çözebileceğini fark ediyor. Benzer bir şekilde Lois Lane’i kurtarmış olan Superman da ona bu fikrinde katılıyor. Bu yöntemle herkesi kurtarmanın mümkün olduğu sonucuna varıyorlar. Öte yandan The Ancient One, Batman‘in egosu ile uğraşmak zorunda kalıyor.

Marvel Sinematik Evreni her geçen gün daha da büyürken Doctor Strange’i keyifli bir şekilde ele alan bu videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Altyazı ayarlarından Türkçe’yi seçerek videoyu dilimizde izlemeniz mümkün olduğunu da hatırlatalım.

İLGİLİ HABERLER