reklamı kapat

POPÜLER

Kapadokya Peri bacaları drone video

Dünyaca ünlü drone pilotundan nefes kesen Kapadokya videosu [İzle]

Kapadokya’da yer alan Peri Bacaları, Dünyanın en güzel yerleri arasında bulunuyor. Yayımlanan yeni bir video ile bu güzelliğe hiç olmadığı kadar farklı şekilde bakıyoruz.

Bahsettiğimiz videonun arkasında Beautiful Destinations YouTube kanalı ve drone pilotu Johnny Schaer yer alıyor. Bu videoyu diğer izlediğiniz drone videolarından ayıran ise DJI marka standart bir drone modelinin kullanılmamış olması. Bu video özel üretim bir yarış drone’u ile kayıt altına alınmış. Bu drone’u DJI’ın çözümlerinden ayıran ise sunduğu inanılmaz yüksek hareket kabiliyetli. Birinci derece görüş açısı sunan başlık ile kontrol ettiği drone ile Johnny Schaer’ın sınırlarını zorladığı Peri Bacaları videosu, etkileyici bölgeye inanılmaz bir bakış açısı katıyor. Mahmut Orhan & Colonel Bagshot imzalı “6 Days” şarkısı eşliğinde gerçekten “nefes kesici” bir deneyim sunan video, bu konuda yapılmış en iyi işler arasında yer alıyor. Yarış drone’ları konusunda uzman olan Schaer ya da daha çok bilinen adıyla Johnny FPV, Kapadokya’yı tüm dünyaya tanıtmak adına harika bir işe imza atmış gibi görünüyor. Bu tarz içerikler Türkiye turizmi için çok büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kapadokya Peri Bacaları, bu şekilde çok ama çok daha etkileyici görünüyor

Bahsettiğimiz bu “efsane” videoyu direkt olarak yukarıda izleyebilirsiniz. Bu harika işe imza atan drone pilotu Johnny Schaer’i ise direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz Instagram hesabından takip edebilirsiniz. Drone çekimlerinde kesinlikle farklı olmayı başaran Schaer’in, özellikle drift tarafında inanılmaz videoları bulunuyor.