reklamı kapat

POPÜLER

Rocketman Elton John

Elton John biyografisi Rocketman ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Müzik dünyasının efsaneleri arasında yer alan Elton John beyaz perdeyi de ele geçirmeyi hazırlanıyor. Onun hayatını anlatan Rocketman ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Elton John‘un hayatının sinemaya aktarılması uzun süredir konuşuluyordu. O dönemde gündeme gelen isimler arasında Justin Timberlake, James McAvoy ve Tom Hardy yer alıyordu. Fakat projenin hayata geçmesi oldukça uzun zaman aldı. Başrol Kingsman serisiyle akıllarda yer eden Taron Egerton‘a gitti. Yönetmenliğini Dexter Fletcher‘in üstlendiği filmde Richard Madden, Bryce Dallas Howard, Jamie Bell, Tate Donovan, Stephen Graham ve Harriet Walter gibi isimler rol alıyor. Filmde Elton John’un gerçek sesini duymayacağız. Tüm şarkıları Taron Egerton kendi seslendiriyor olacak. Bu tercih büyük ihtimalle filmin vizyona girdiği dönemde çok konuşulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan ilk fragmana bakılırsa Elton John’un kariyerinin başkangıcına şahit olacağız. Asıl ismi Reginald Kenneth Dwight olan efsane sanatçı bu süreçte ismini değiştirecek. Kendi tarzını keşfedecek ve milyonların gönüllerini fethedecek. Onun ünlenmesi ve efsaneleşmesini seyretme fırsatı elde edeceğiz. Tüm bunlarla birlikte onun profesyonel ilerleyişi, kişisel problemleri ve hayatının en önemli ilişkilerini de göreceğiz.

Bizleri müzik dünyasının perde arkasına götürecek olan Rocketman filmi Amerika’da 31 Mayıs’ta vizyona girecek. Ülkemizde ise 7 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.