reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

En fazla merak edilen The Walking Dead sorularından biri yanıtlanacak

Reytinglerini bir türlü toparlayamayan The Walking Dead şaşırtıcı gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu dünyanın yaratıcısı olan Robert Kirkman uzun zamandır merak edilen bir soruyu yanıtlamaya hazırlandıklarını müjdeledi.

The Walking Dead başladığı günden bu yana içinde pek çok farklı projenin potansiyelini barındırıyor. Bizler Rick Grimes ve arkadaşları sayesinde zombi kıyametinin Amerika’daki ufak bir bölümüne şahit oluyoruz. Fakat bu ölümcül virüs büyük ihtimalle dünyanın çeşitli bölgelerine yayılıyor. Milyarlarca insanı etkiliyor. Şimdiye kadar dünyanın geri kalanında neler olduğunu görme fırsatımız olmamıştı. Ancak Robert Kirkman‘ın sözlerine bakılırsa The Walking Dead, Amerika’nın sınırlarını aşmaya hazırlanıyor. Tumblr’daki soru cevap etkinliğine katılan Kirkman şu sözleri sarf etti:

“Bu ara ara konuşup tartıştığımız bir konu. Biliyorsunuz The Walking Dead sayesinde biraz da olsa Meksika’yı görebildik. Ben çizgi roman cephesinde dünyayı daha da büyütmeyi düşünmüyorum. Fakat dizi tarafında işler uluslarası bir hal alırsa şaşırmam.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu nasıl mümkün olacak, hiçbir fikrimiz yok. Fakat hatırlarsanız kısa bir süre önce bu dünyanın televizyonda ve diğer platformlarda daha da genişleyeceği açıklanmıştı. Kim bilir, belki yakın gelecekte Amerika dışında geçen yeni bir zombi dizisi karşımıza çıkar. Böylece dünyanın geri kalanında neler olduğunu öğrenebiliriz.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı