reklamı kapat

POPÜLER

thor

Eski Thor yıldızından beklenmedik açıklama

Thor The Dark World filminin kötüsü olarak karşımıza çıkan Christopher Eccleston uzun zamanın ardından seri hakkında konuştu. Marvel hayranlarını şaşırtacak bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Thor’un serisi oldukça yavaş ve sıradan bir hikayeyle başladı. Ardından tempo serinin ikinci filmi olan The Dark World ile birlikte iyice düştü. O dönemde Chris Hemsworth bile çıkıp o dönemde karakterinden çok sıkıldığını ve farklı şeyler yapmak istediğini açıklamıştı. Sonradan Marvel stüdyolarının Ragnarok için Taika Waititi‘yi seçmesiyle işler değişti. Yönetmen seriyi yeniden tanımlayan isim haline geldi. Thor ‘u daha eğlenceli ve derinlikli bir karakter haline getirdi. Onun bu müdahalesi oyuncuların seriye bakışını da değiştirdi. Örneğin The Dark World ile Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılan Natalie Portman dördüncü filmde geri dönüyor. İkinci filmin kötüsünü canlandıran Christopher Eccleston da aynı hisleri paylaşıyor gibi görünüyor.

Eski Thor yıldızı geri dönmeye hazır

“İkinci film için günde altı, yedi saatimi makyaj odasında geçirmek zorunda kalıyordum. Üstelik film gereksiz ciddiydi. Bazı izleyicilerin ikinci filmi beğendiklerini ve yaramaz bir elf olan Malekith’i sevdiklerini biliyorum. Bunu bildiğim için söylediklerimde dikkatli olmaya çalışıyorum. Fakat benim filmdeki deneyimim böyleydi. Eğer üçüncü filmi yazan ekip isterse, geri dönebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Christopher Eccleston, Thor Ragnarok’a sandığımız kadar uzak değil. Aksine üçüncü filmin seriyi nasıl değiştirdiğinin farkında. Bu yüzden Taika Waititi ve ekibiyle çalışmaya sıcak bakıyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı