reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger

Facebook Messenger için beklenen özellik sonunda geldi

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, kullanıcıları oldukça sevindirecek bir özelliği herkes için kullanıma sunmaya başladı.

Facebook Messenger için uzun süredir Kolombiya, Polonya, Bolivya ve Litvanya gibi bölgelerde testleri süren gönderilen mesajı silme ya da geriye alma özelliği sonunda global olarak herkese açıldı. Gün içerisinde herkes için aktif edilecek özellik, gerçekten anlık hatalar ve pişmanlıklar için harika görünüyor. Bu özellik gönderdiğiniz bir mesajı 10 dakika içerisinde geri almanıza imkan tanıyor. Sunulan özellik sadece metin değil fotoğraflar için de kullanılabiliyor. Yani yanlış gönderilen bir fotoğraf da 10 dakika içerisinde karşı taraftan geriye çekilebiliyor. Kullanıma çıkmasının neden bu kadar uzun sürdüğü anlaşılmayan özellik, platformun sıkı kullanıcılarını oldukça memnun ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Messenger için faydalı bir değişiklik daha yolda

Firma uygulamanın koyu arayüz modunu belirli ülkelerde aktif olarak test ediyor. Koyu arayüz modu ile beyaz renkteki uygulama aşağıda görebileceğiniz üzere siyah hale getiriliyor. Düşük ışıkta daha iyi kullanılabilen ve pil ömrüne ciddi katkı sağlayan koyu arayüz modu, özellikle AMOLED / OLED ekranlı telefonlar için harika görünüyor. Halen limitli sayıda bir kitle üzerinde denenen arayüz, yakında herkes için aktif edilecek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Otomatik bağcıklı ayakkabı