reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger

Facebook Messenger için mutlu edecek yeni özellik müjdesi

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger için sevindiren bir özelliğin müjdesi verildi. Yakında yanlışlardan dönmek daha kolay olacak.

Facebook Messenger, çok büyük bir kitle tarafından aktif olarak kullanılıyor. Yeni ortaya çıktığı kadarıyla servisin iOS uygulamasına gönderilen mesajı geriye alma desteği geliyor. 191.o sürümünde müjdelenen bu özellik, gönderdiğiniz bir mesajı 10 dakika içerisinde geri almanıza imkan tanıyor. Daha önce sunulmayan bu özellik, sıkı kullanıcılar için gerçekten çok ama çok güzel görünüyor. Bu arada bu özellik sadece metin değil fotoğraflar için de kullanılabiliyor. Yani yanlış gönderilen bir fotoğraf da 10 dakika içerisinde karşı taraftan geriye çekilebiliyor. Özellikle bu detay gizlilik / güvenlik için güzel duruyor. Bu özelliğin Android tarafında da aktif olarak test edildiği biliniyor. Yani firma bu konuda bir platform ayrımı yapmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Messenger iOS sürümüne güzel bir özellik daha geliyor

Benzer özelliği WhatsApp uygulamasında aktif olarak sunan Facebook, Messenger tarafında da geç kalınmış adımı atmaya hazırlanıyor. Bazen gerçekten ufak hatalar nedeniyle gereksiz sorunlar ya da mesaj trafiği ortaya çıkabiliyor. Özelliğin web sürüme gelip gelmeyeceği hakkında ise henüz açıklanmış bir bilgi bulunmuyor. Ancak önceliğin iOS ve Android tarafından olduğu açıkça görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Sürgülü yeni akıllı telefonlarda Lenovo Z5 Pro