reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger
Facebook Messenger

Facebook Messenger için kullananları sevindirecek özellik

Sosyal medya devi Facebook şu sıralar can sıkıcı güvenlik sızıntılarıyla gündeme geliyor. Ancak firma Messenger kullanıcılarını sevindirecek bir yenilik planlıyor

Facebook Messenger, en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. İşte bu servise uzun süredir talep edilen “gönderilen mesajları geri alma” desteği geliyor. Henüz resmi olarak ufak bir kitlede test edilen özellik, ilk olarak Android tarafına gelecek gibi görünüyor. Gönderilen mesajların üstüne basıldığı zaman açılan menüde çıkan mesajı geri alma özelliği, mesajı hem sizden hem de karşı taraftan siliyor. Yanlış gönderilen mesajları anlık olarak silmek için güzel olan destek, şimdilik buna ne kadar bir süre için izin verecek bilinmiyor. Benzer özelliği WhatsApp uygulamasında aktif olarak sunan Facebook, Messenger tarafında da geç kalınmış adımı atmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook Messenger

Facebook geçen gün Messenger Lite iOS sürümünü indirmeye sundu

Uygulama ilginç şekilde ilk olarak Türkiye pazarında kullanıma çıktı. Direkt olarak buradan elde edebileceğiniz uygulama, mesajlaşmayı çok daha hızlı ve basit hale getiriyor. Normal sürüme oranla daha sade olan ve daha az veri harcayan uygulama, tekrardan hatırlamak adına firma tarafından şu şekilde açıklanıyor:

Messenger Lite, hayatınızdaki insanlarla bağlantı kurmanız için daha az veri kullanan hızlı bir mesajlaşma uygulamasıdır.

– Çabucak yüklenir – indirme boyutu 10 MB’tan daha azdır!

– Daha az mobil veri kullanır

– Hızlı yüklenir ve verimli çalışır

– İnsanlarla bire bir veya gruplar halinde mesajlaşabilirsiniz

– Fotoğraflar, videolar ve bağlantılar gönderebilirsiniz”

İlginizi Çekebilir

Boston Dynamics’in robot köpeği Spot