reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger

Çok beklenen Facebook Messenger özelliğinden sevindiren haber

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, kullanıcıları çok memnun edecek özelliği kullanıma sunmaya başladı.

Facebook Messenger, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformları arasında yer alıyor. İşte bu popüler uygulamaya en sonunda gönderilen mesajı geriye alma desteği geliyor. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklanan özellik, şu an Kolombiya, Polonya, Bolivya ve Litvanya‘da aktif olarak çalışıyor. Ancak şirketin yeni arayüz ile birlikte global dağıtımı da başlattığı belirtiliyor. Yani çok kısa süre içerisinde aralarında Türkiye’nin de yer aldığı diğer ülkelerdeki kullanıcılara da mesaj geri alma desteği geliyor. Kısaca hatırlamak adına bu özellik, gönderdiğiniz bir mesajı 10 dakika içerisinde geri almanıza imkan tanıyor. Sunulan özellik sadece metin değil fotoğraflar için de kullanılabiliyor. Yani yanlış gönderilen bir fotoğraf da 10 dakika içerisinde karşı taraftan geriye çekilebiliyor. Ek bilgi olarak bu özellik Android tarafında da aktif olarak test ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Messenger için bu özellik gerçekten önemli

Çünkü bazen gerçekten istenmeyen hatalar meydana gelebiliyor. Bunları hemen düzeltebiliyor olmak çok güzel görünüyor. Buna benzer destekler Gmail içerisinde bile yer alıyor. Gönderdiğiniz bir e-postayı hemen geriye alabiliyorsunuz. Twitter bile atılan tweet üzerinde değişiklik yapma altyapısı üzerinde çalıştıklarını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Apple Mac Mini