reklamı kapat

POPÜLER

Ford Mustang
Ford Mustang
Ford Mustang

Ford’un Mustang temelli elektrikli SUV modeli nasıl görünecek?

Büyük otomobil üreticisi Ford, Mustang temelli bir elektrikli SUV üzerinde çalışıyor. Peki bu araç nasıl görünecek? İşte bunu hayal eden bir çalışma;

Ford’un Mustang temelli SUV modeli uzun süredir gündeme geliyor. Resmi olarak Mustang Mach-E olarak isimlendirilebileceği söylenen otomobil, henüz nasıl görünecek bilinmiyor. Ancak Kolesa tarafından hazırlanan taslak tasarımlar, modele hayali de olsa ilk bakışı attırıyor. Ford Mustang’in mevcut çizgisini devasa bir SUV halinde karşımıza çıkan bu tasarım, oldukça sportif görünüyor. Normal hali oldukça beğenilen Mustang’in SUV hali de gerçekten fark yaratacak izlenimi oluşturuyor. Belirli açılardan Maserati Levante‘yi de anımsatan taslak, ciddi ciddi gerçek olabilir deniyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla tek şarjla 595 km yol yapabilecek otomobilin, 2020 yılında satışa çıkacağı belirtiliyor. Yeni SUV direkt olarak geçtiğimiz aylarda tanıtılan Tesla Model Y‘nin en büyük rakiplerinden birisi olacak gibi duruyor.

Ford Mustang
Ford Mustang
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Mustang SUV merakla bekleniyor

Son yıllarda SUV modellere yönelik talep gittikçe büyüyor. Bu açıdan bu alana hemen her firma girmek ve hatta birden fazla SUV sunmak için çalışmalar yapıyor. Bu konuya çok büyük önem veren Ford’un da pazarı oldukça hareketlendirecek planları bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni modellerinden