reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M20s
Samsung Galaxy M20s

Galaxy telefonlar içinde en büyük pile sahip Samsung modeli geliyor

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia doğru çıktı. Samsung Galaxy M20s, Galaxy’ler arasındaki en büyük pille yolda bulunuyor.

Galaxy M serisinin alt seviye modellerinden Samsung Galaxy M20, Türkiye’de dikkat çeken cihazlar arasında yer alıyor. İşte bu cihazın üstüne yolda bulunan Samsung Galaxy M20s, piliyle fark yaratacak bir konumda yer alıyor. Kısa süre önce kesinleştiği üzere cihaz tam tam 6.000 mAh pile sahip. Şimdiye kadar çıkan tüm Galaxy modellerinden daha büyük bir pile sahip olan telefon, bu açıdan oldukça oldukça merak ediliyor. Giriş seviyesinde olmasından dolayı tercih edilecek düşük donanımın da etkisiyle kullanım ömrüyle ikinci güne geçebilecek gibi duran akıllı telefon hakkında halen başka bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak telefon çok büyük ihtimalle M20 ile aynı damla çentikli tasarımı kullanıyor ve bünyesinde en az 6,3 inç ekran taşıyor. Bu kadar büyük pil nedeniyle modelin daha ufak bir ekranla gelmesi olası görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy M20s

Samsung Galaxy M20s, Galaxy M20 üstüne kuruluyor

Peki bu model neler sunuyor? Hatırlamak adın Türkiye’de de satılan cihaz bünyesinde 6,3 inç FHD+ bir LCD ekran taşıyor. Gücünü Exynos 7904 işlemciden alan M20, 3 GB / 4 GB RAM ile geliyor. 32 GB ve 64 GB dahili depolama seçenekleri sunulan telefonda yukarıda da söylediğimiz gibi tam 5.000 mAh pil yer alıyor. Hızlı şarj sistemiyle gelen telefonun arkasında 13 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera yer alıyor. Burada kişilere hem normal açı hem de ultra geniş açı çekim şansı tanınıyor. 4K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebilen modelin önünde ise 8 megapiksel özçekim kamera bizleri karşılıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 10