reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 7. sezon posterleri asıl tehlikeye işaret ediyor

Game of Thrones kısa süre önce paylaşılan tanıtımıyla bizleri efsane bir sezonun beklediğini ortaya koydu. Beğenilen bu fragmanın hemen ardından yedinci sezon posterleri gün yüzüne çıktı.

HBO tarafından paylaşılan karakter posterleri pek fazla detay içermiyor. Her bir posterde sevilen karakterlere yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Ancak sadece yüzlerinin bir yarısı net bir şekilde görünüyor. Suratlarının üstünde ise “kış geldi” sözleri yer alıyor. Bu cümleye uygun olarak posterlerin tamamına mavi renk hakim. Bizlere iliklerimize kadar üşüyeceğimiz bir kışın geldiğini hissettiriyor. Bunun yanında karakterlerin gözlerindeki renk değişimi de dikkatlerden kaçmıyor. Herkesin gözleri Ak Yürüyenlere dönüşmüşcesine masmavi. Bu detay da gelen kışla birlikte ortaya çıkan asıl tehlikeye işaret ediyor. Yani her ne kadar hepimiz Westeros‘taki büyük savaşı izlemek istesek de, asıl tehlike kuzeyden geliyor. Jon Snow‘un Ak Yürüyenlere karşı mücadele vermek için ne kadar insanı bir araya getirebileceği ise asıl merak konusu. Westeros’un geri kalanının Demir Taht için mücadeleye hazırlandığını düşününce, Ak Yürüyenlerin sandığımızdan daha büyük bir tehlike olduğu kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daenerys Targaryen’in sonunda Westeros’a ayak basacağı, Cersei Lannister’ın Demir Taht’ta kalmak için mücadele vereceği yedinci sezon 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek.