reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones karakterlerinin 7. sezonda nasıl görüneceği belli oldu [Video]

Geçtiğimiz günlerde yedinci sezondan paylaşılan uzun bir tanıtımla adından söz ettiren Game of Thrones şimdi farklı şekilde karşımıza çıkıyor. HBO‘nun tüm yapımlarından isimlere yer verdiği tanıtımda Game of Thrones karakterleri yeni kostümleriyle görünüyor.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones artık son düzlüğe girmiş bulunuyor. Bu da hikayenin yakında sonlanacağı ve dolayısıyla işlerin iyice kızışacağı anlamına geliyor. Daenerys Targaryen‘ın problemleri arkasında bırakıp Westeros’a açılması, Stark’ların Winterfell‘i geri alması ve Jon Snow‘un Kuzey’in Kralı ilan edilmesi ardından da Cersei Lannister‘ın oğlunu kaybederken Demir Tahtı ele geçirmesi bu üç karakterin burun buruna geleceğini belli etmişti. İzleyiciler olarak hepimiz bu mücadeleye kitlenmiş durumdayız ancak yedinci sezonda sevilen diğer karakterlerin maceraları da devam edecek. Arya Stark sonunda Westeros’a geri dönecek. Theon Greyjoy savaşın beklenmedik müttefiklerinden biri olacak. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra bir de Westeros’a o çok beklenen kış gelecek. Tüm bu gelişmeler karakterlerin tarzının değişmesine neden olacak.

HBO’nun hazırladığı videoda karakterlerimizi değişmiş kıyafetleriyle görme fırsatı yakalıyoruz. Westeros‘taki herkes artık daha kalın ve kapalı giyiniyor. Konumları yükselen karakterler bunu giyim kuşamlarıyla da belli ediyor.

Game of Thrones’un heyecan uyandıran yedinci sezonu 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Dizinin sevilen karakterlerinin göründüğü HBO tanıtımlarını hemen aşağıda, fotoğrafları ise haberimizin başındaki galeride bulabilirsiniz.

VİDEO