reklamı kapat

POPÜLER

game_of_thrones

Game of Thrones oyuncularına dizinin finali sorulursa [Video]

Game of Thrones dizisinin son sezonu için geri sayım başladı. 14 Nisan’da tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak dizinin oyuncularına dikkat çekici bir soru soruldu.

Dizinin oyuncularına “Dizinin finalinde tahtta kimi görmek istersiniz?’’ sorusu soruldu. Dizide Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner’a, Arya Stark’ı canlandıran Maisie Williams’a ve daha bir çok ünlü isme dizinin finalinde tahtta kimi görmek istedikleri soruldu. Oyuncuların dizinin finalinde tahtta görmek istedikleri isimler arasında Tyrion Lannister, Ejderhalar ve Sansa Stark yer alıyor. 8.sezonun gelmesini sizler gibi biz de dört gözle bekliyoruz. Sekizinci sezon, diğer sezonlardan farklı olarak 6 bölümden oluşuyor. Sezonun çekimlerine 23 Ekim 2017’de başlandığını ve Temmuz 2018’de bittiğini söyleyelim. Sezon, 14 Nisan 2019’da yayınlanmaya başlanacak. Senaryo, George R. R. Martin’in yayımlanacak olan Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası adlı romanlarından ve ek olarak yeni sahnelerden meydana geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Game of Thrones dizisi hakkında bilgiler

14 Nisan‘da yayınlanacak olan  8. sezon seriye bir nokta koyacak koymasına ancak bu evrendeki maceramız burada sonlanmıyor. Bildiğiniz gibi şimdilik The Long Night olarak anılan ancak adı hala kesinleştirilmemiş yeni dizinin çalışmaları devam ediyor. Başrolü Naomi Watts‘ın üstlendiği, Josh Whitehouse, Naomi Ackle, Denise Gough gibi isimlerin yer aldığı kadroya bu kez Miranda Richardson dahil oluyor.  Dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

İlgili video

Dizinin 8. sezon fragmanı