reklamı kapat

POPÜLER

Game Of Thrones dark souls Elden Ring

Game of Thrones ve Dark Souls yaratıcılarından heyecan verici oyun [Video]

Dark Souls yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve Game of Thrones yazarı George R.R. Martin bir araya geliyor. FromSoftware, heyecan verici yeni oyunu Elden Ring ile karşımızda.

Her ne kadar Keanu Reeves’li fragmanıyla E3 2019’a Cyberpunk 2077 damga vursa da, Game of Thrones yazarı George R.R. Martin ve Hidetaka Miyazaki‘nin beraber çalıştığı Elden Ring de konferansın en dikkat çekici yapımlarından olmayı başardı. Bildiğiniz gibi Martin, geçtiğimiz haftalarda blog yazısında yeni bir oyun için çalıştığını çıtlatmış ancak ipucu vermemişti. Dedikodular ise FromSoftware’i işaret ediyordu ki beklentileri yanıltmayacak şekilde duyuru geldi. Elden Ring isimli oyun FromSoftware’in bugüne kadarki “en büyük oyunu” olarak tanımlanıyor. Fantastik bir aksiyon-RPG’nin içine düşeceğimiz oyunun senaryosu ise belli ki Miyazaki ve Martin sayesinde bize dillere destan bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones ve Dark Souls yaratıcıları bir araya geldi

Dark Souls serisinin yaratıcısı Miyazaki’nin Martin ile neler ortaya çıkardığını ise yayınlanan fragmanda anlamak pek mümkün değil. Ancak söz konusu yapım böyle isimlerin çıkardığı bir oyunsa, ortaya çıkacak işin ortalama dahi olma ihtimali yok gibi görünüyor.

İskandinav mitolojisinden beslenen yapımın Xbox One, PS4 ve PC için çıkacağı açıklamalar arasında. Ancak detaylar ne yazık ki bununla sınırlı. Öyle ki elimizde bir çıkış tarihi bile yok. Ancak heyecanla tarih duyurusunu beklediğimizi söyleyebiliriz. O zamana kadar oyunun ilgi çekici, gizemli fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.