reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones’un yeni fragmanı Apple Watch etkinliğinde gösterildi [Video]

Apple görkemli etkinliğini geride bırakmış olsa da yankıları devam ediyor. Bugün internette Apple ile ilgili olmayan herhangi bir haber arıyorsanız bir parça canınız sıkılabilir çünkü Game of Thrones‘un yeni fragmanı bile Apple etkinliğiyle ilgili.

Apple’ın etkinliğinin başrol oyuncuları her ne kadar Apple Watch ve MacBook olsa da küçük duyurular da gerçekleştirildi. Apple ve HBO yeni bir iş birliğine giderek, Apple TV‘nin HBO Now servisinin içeriğini yayınlayacağını duyurdu. HBO Now’ın aylık olarak 15 dolarlık bir üyelik ücreti olduğunu da belirtelim. Game of Thrones’un beşinci sezonunun yeni fragmanıyla duyurulan bu ortaklığın etkinliğe de ayrı bir hava kattığı kuşkusuz.

Fragmana gelecek olursak, Daenerys Targaryen üzerine yoğunlaşan fragmanda bu sezonun da bir kez daha dengeleri alt üst edecek bir yapıyla geldiğini görüyoruz. Kral Toprakları’nda işler istenildiği kadar iyi gitmezken, ejderhaları giderek büyüyen Daenerys’in tahtı ele geçirme iddiası artık çok daha güçlü ve keskin. Game of Thrones’un yeni sezonu 12 Nisan‘da izleyiciyle buluşacak.

VİDEO

YORUMLAR