reklamı kapat

POPÜLER

X-SHOCK Indiegogo
X-SHOCK Indiegogo
X-SHOCK Indiegogo
X-SHOCK Indiegogo

Gece spor yapanları koruyan kablosuz kulaklık: X-SHOCK [Video]

23 Kasım 2017

Gündüz işe gittiği için sporunu hava karardıktan sonra yapan milyonlarca insan bulunuyor. İşte bu insanları korumak için hazırlanan kablosuz kulaklık X-SHOCK, Indieogogo’da aradığı desteği bulmuş durumda.

Soul Electronics tarafından geliştirilen X-SHOCK, tamamen kablosuz olarak çalışması için tasarlanmış bir kulaklık. Özel şarj kutusuyla tam 60 saat müzik keyfi yaşatan ürün, birçok benzerinden farklı olarak şeffaf gövde seçeneğiyle elde edilebiliyor. Bu sayede bünyesine yerleştirilen LED’ler üzerinden ışık verebilen kulaklık, böylelikle gece spor yapan insanları görünür hale getiriyor. Yanıp sönen ışık sistemi sayesinde yakından geçen otomobiller sizi görebiliyor ve bu da olası birçok sorunu ortadan kaldırabiliyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth teknolojisiyle haberleşen ürün, mikrofon sistemine de sahip. Yani bu kulaklık ile telefon görüşmesi yapabiliyor ya da Siri gibi dijital asistanlarla konuşabiliyorsunuz. Ben ışık istemem diyenler için kulaklığın siyah bir versiyonu da bulunuyor.

X-SHOCK, her açıdan en iyisi düşünülerek hazırlanmış

Biraz büyük bir gövdesi olmasına rağmen kulağa iyi oturduğu söylenen kulaklık, tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmiyor. Gürültü engelleme özelliğiyle sizi şehirlerin gürültüsünden koparabilen ürün, koyulan 30 bin dolar hedefin 70 bin dolara getirmiş durumda. Yapılacak en az 129 dolar bağış ile 2018 Mart ayında elde edilebilen kulaklık, dikkate değer modeller arasında yer alıyor. Ürünü tanıtım videosu ise aşağıda yer alıyor.

Video

YORUMLAR