reklamı kapat

POPÜLER

İstanbul Senin

Gelin, İstanbul halkına özel İstanbul Senin uygulaması ile tanışın

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan İstanbul halkına özel İstanbul Senin uygulaması yeni bir dönem başlatıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak iOS ve Android için kullanıma sunulan İstanbul Senin uygulaması, bugün resmi olarak tanıtımı yapıldı ve herkesi için indirmeye açıldı. Peki hazırlanan bu uygulamanın tam olarak amacı ne? İBB kendisi tüm detayları şöyle veriyor:

“İstanbul Senin, İstanbul halkının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlere kolayca ulaşabileceği yeni nesil bir akıllı şehir uygulamasıdır.

BÜYÜK BİR HAYALİN İLK ADIMI!

Uygulama, insana özeni ve kente hizmeti esas alan büyük bir hayalin ilk adımıdır. Bu uygulama ile şehirdeki gelişmeler hakkında doğru bilgilere ulaşabilir, düşünce ve görüşlerinizi iletebilir, şehrin yönetiminde söz sahibi olabilirsiniz. Şeffaflığı ve katılımcılığı sağlamak için tasarlanan bu uygulama aynı zamanda farklı alanlarda alacağınız tüm hizmetlerde size hızlı çözüm ve kolaylık getirmeyi hedefler.

NEDEN İSTANBUL SENİN?

Herkesin ücretsiz indirip, güvenle ve kolaylıkla kullanabileceği İstanbul Senin’de ulaşımdan fatura ödemelerine, alışverişten finansal hizmetlere kadar birçok çözüm bir arada yer alacak ve vatandaşların tek yerden ihtiyaç duyabileceği tüm alanlarda fayda elde etmesi sağlanacak.

İstanbul halkına ürün ve hizmetlerini sunacak kurum ve şirketler İstanbullulara tek yerden ulaşıp bu güvenli pazar yerinin sağlayacağı fırsatlardan yararlanacak. Uygulama, şehrin dinamizmini arttıracak, paylaşımı ve yardımlaşmayı çoğaltacak.

BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU!

İşte tüm bu hayalleri gerçekleştirecek ilk adımı atıyoruz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle yola çıkıyoruz. Bu şehrin sakinlerinin hayatına değer katacak mini uygulamaları İstanbul Senin platformuna ekleyerek ilerlemeye devam edeceğiz. Bu yolculuğa birlikte çıkmaya hazır mısınız?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İstanbul Senin uygulaması kullanışlı görünüyor

İstanbul’da yaşayan herkesin kullanmasında fayda bulunan uygulama, modern ve görsel bir arayüze sahip. İBB başkanının mesajlarını gösteren ve yetkililerle iletişimi sağlayarak herkesi çözümlerin bir parçası haline getirme hedefi olan uygulama, ulaşım ödemelerinin karekod üzerinden yapılmasına da imkân tanıyor. Uygulama üzerinden ayrıca İstanbul’un trafik durumunu görülebiliyor ve park yerleri bulabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın