reklamı kapat

POPÜLER

BMW X7 pickup

Gerçeğinin ardından sınırları zorlayan BMW X7 pickup konsepti

15 Temmuz 2019

Bağımsız tasarımcı tarafından elektronik ortamda gerçekleştirilen BMW X7 pickup konsepti, standartlar üzerine limitleri zorlayan dinamiklere odaklanıyor.

Mercedes’in X-Class projesini hayata geçirmesinin ardından premium sınıftaki diğer üyeler için büyük bir beklenti oluştuğunu söyleyebiliriz. Özellikle BMW ve Audi gibi diğer temel taşların merkeze oturtulduğu bu beklentiler günümüze kadar ciddi anlamda karşılık bulmadı. Bu ay içerisinde sürpriz bir hamle yaparak X7 üzerine çalışma gerçekleştiren BMW ise, pek çok kişiyi heyecanlandırmayı başardı. O güne dek bağımsız tasarımcılar tarafından elektronik ortamda yürütülen çalışmalarla hayal edilen bu dönüşümü doğrudan BMW’den görmek hiç şüphesiz önümüzdeki süreç için ihtimalleri de beraberinde getirdi. Şimdilik üretimle ilgili herhangi bir plan açıklamayan resmi kaynaklara destek ise yine tasarımcılardan gelecek gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW X7 pickup bu kez tek kapı formuna büründü

Geçtiğimiz süreçte yine çalışmalarına yer verdiğimiz Rain Prisk imzası taşıyan konsept tasarım projesi temellerini bu kez gerçekten alıyor. Ay başında tanıtılan konsept üzerinde yapılan değişimlerden meydana gelen modellemede, işin biraz daha limitleri artıma odaklı olduğunu ne bir şekilde görebiliyoruz. Arazi lastikleri ve yeni gövde eklentileriyle oluşturulan bu arazi dinamikli X7 tasarımının, standart olandan daha etkileyici olduğunu da belirtmeden edemiyoruz. Tek kapı şeklinde tasarlanan konseptle ilgili düşüncelerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Jeep Gladiator Avrupa pazarına geliyor; işte açıklanan motor seçeneği