reklamı kapat

POPÜLER

Nike GO FlyEase

Giyip çıkarmanın çok kolay olduğu Nike GO FlyEase ile tanışın

Ayakkabı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Nike, giyip çıkarmanın çok kolay olduğu Nike GO FlyEase modelini tanıttı.

Firma tarafından yayımlanan animasyonunu hemen yukarıda yer alan Nike GO FlyEase, görebileceğiniz şekilde hareketli bir gövdeye sahip ve bacıksız yapıda. Bu ayakkabının en büyük özelliği ise hareketli yapı sayesinde kazandığı oldukça kolay giyip çıkarma imkanı oluyor. Bu sayede ayakkabıyı çıkarmak için eğilmek gerekmiyor. Elbette normal ayakkabılar da bu şekilde eğilmeden çıkarılabiliyor. Ancak GO FlyEase süreci çok daha doğal hale getiriyor. Şimdilik üç farklı renk seçeneği olan ve bizce özellikle siyah rengi oldukça şık duran model, yine yapısı gereği giydikten sonra hiçbir ayar yapmanıza gerek bırakmıyor. Herkese hitap etmeyen bu özel model, bazı sağlık sorunları nedeniyle ayakkabı giymekte zorlanan kişiler için özellikle harika bir alternatif oluyor. Sürece her zaman sağlıklı kişiler üzerinden bakmamak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike GO FlyEase spor ayakkabı dikkat çekmeyi başardı

İlk başta sadece belirli bir kesime verilecek ayakkabı, söylendiği kadarıyla yıl sonunda ticari olarak da satışa sunulacak. Modelin fiyatı ise yurt dışında 120 dolar olacak. Ancak bu fiyatın sonra değişme ihtimali de bulunuyor. Bu ayakkabının Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Türkiye fiyatı ise 1.000 TL’nin rahatlıkla üzerinden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Zorlu şartlara özel motosiklet modeli