reklamı kapat

POPÜLER

Nike Glide FlyEase
Nike FlyEase

Tokyo Olimpiyat Oyunları’na özel eller serbest ayakkabı: Nike Glide FlyEase

Japonya’da gerçekleşecek Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için geri sayım başladı. Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına az bir süre kala ABD sporcularının turnuvada giyecekleri Nike imzalı spor ayakkabılar ortaya çıktı.

Karbon fiber plakalı ayakkabılarla birlikte yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen pantolon ve ceketler de göze çarpıyor. Kıyafetlerde sürdürülebilirlik temasını öne çıkarken, ayakkabılarda da geri dönüştürülüş malzemeler yer alıyor. Nike’ın FlyEase adını verdiği bir teknolojinin yer aldığı Glide FlyEase, Nike’ın bu yılın başlarında tanıttığı Go FlyEase modeline benziyor. Nike yeni modelin topuğundaki esnek bir malzeme tercih ettiğini ve bu malzeme sayesinde yeni modelin fark yarattığını belirtiyor. Sınırlı sayıda üretileceği açıklanan ayakkabının satış fiyatı da henüz açıklanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike FlyEase nasıl bir avantaj sunuyor?

FlyEase, kullanıcıların ellerini kullanmadan hızlıca ve kolayca giyebileceği bir ayakkabı olarak öne çıkıyor. Giymesi kolay tasarımlar, tüm sporcuların spor ayakkabılara erişmesini ve faydalarından yararlanmasını sağlıyor. Spor yapmayı seven kullanıcıları hedef alan model  hakkında FlyEase’in mucidi Richard Ramsay:”Sporcuları geliştirmek için sınırları zorlamaya devam ederken tüm sporcuların ürünlerimizi kullanabilmesini sağlamak amacıyla da sınırları zorlamamız gerekiyor.” diyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit